FAQ

Kategórie
 
 
 
header.jpg
 
 
 
 
 
 

Viac nájdete tu

Kde všade pôsobíte?

Našu centrálu nájdete v Bojniciach, pobočku v Bratislave, no preverenie vozidla vykonáme kdekoľvek na Slovensku, po dohode aj v Českej republike.

Môžem si zľavu dohodnúť sám?

Službu poskytujeme ako komplet balík, ktorý nie je možné kúskovať. Cena služby sa dopĺňa s províziou zo zjednanej ceny, preto ďalšie delenie nie je možné.
Koľko áut mi ponúknete?

Dostanete od nás 3 ponuky vozidiel odporúčaných a nájdených na základe vašich požiadaviek. Poskytneme Vám aj jednu bonusovú ponuku navyše, ktorá bude spĺňať všetky vaše potreby.

Musím byť pri kontrole auta prítomný?

Je lepšie, ak ste pri kontrole prítomný, nakoľko pokiaľ vám vozidlo vyhovuje a máte oň záujem, vieme rovno podniknúť ďalšie kroky a pri odchode od vozidla nevzniká ďalší priestor na manipuláciu s jeho stavom.

Ako dlho trvá celý proces kontroly vozidla?

Kontrola vozidla aj s administratívnou stránkou – podpis zmlúv, notár, vyplatenie vozidla, je zvládnuteľná do cca 2 hodín.
Čo všetko potrebujem pri kúpe vozidla? Z vašej strany je potrebné pripraviť si financie na kúpu a vaše doklady (OP, VP). Všetko ostatné zariadime za vás.
Čo mám robiť, ak mám záujem o vaše služby?  Kontaktujte nás na tel. čísle 0918 980 559, prostredníctvom e-mailu alebo kontaktného formuláru na našej stránke a dohodneme si ďalší postup.
Som z východného Slovenska. Môžem vaše služby využiť aj ja?   Iste, nakoľko pôsobíme po celom území SR. Skutočnosť, odkiaľ pochádzate, nezaručuje, že z daného regiónu bude pochádzať aj vaše nové auto.
Čo všetko preveríte? Je možné využiť iba niektoré služby z balíčka preverenia? Balíčky sú nakombinované čo najoptimálnejšie, vychádzajúc pri tom z našich skúseností a vašich najčastejších požiadaviek. Ponúkajú sa vcelku, nie je možné využiť samostatne iba niektoré body preverenia.
Nevyznám sa v poistení vozidla. Pomôžete mi aj s tým? Radi vám pomôžeme aj s poistením vozidla a odporučíme vhodný variant z rôznych možností, ktoré poisťovne ponúkajú.
Pomôžete mi aj s výberom vhodného typu auta?

Určite áno. Po prekonzultovaní vašich požiadaviek na využitie vozidla a finančných možností, vám odporučíme, aký typ, značka a model vozidla budú pre vás v danej situácii najvhodnejšou voľbou.

Čo všetko preveríte pri kontrole VIN? Vďaka nášmu prístupu napojenému priamo na systém poisťovní dokážeme preveriť cez VIN číslo poistné udalosti zo všetkých poisťovní v 19-tich krajinách evidujúcich viac ako 160 miliónov záznamov s detailným rozpisom poškodenia a s výpisom jednotlivých dielov.
Ako rýchlo mi zoženiete auto? Snažíme sa vypracovať ponuku do 48 hodín. Všetko však závisí od aktuálnej situácie na trhu. Každú ponuku dôkladne zvažujeme a ponúkame len také vozidlá, ktoré by sme si na základe vašich požiadaviek a situácie zakúpili aj my sami.  
Preverujete aj vozidlá zo zahraničia? Áno, uprednostňujeme však vozidlá so slovenským pôvodom, nakoľko ich história je lepšie dohľadateľná, čím nevzniká riziko navyše. 
Mám kontaktovať predávajúceho vozidla ja?  Celú komunikáciu prenechajte na nás. Zariadime pre vás všetko potrebné.
Koľko áut pre mňa preveríte v balíčku preverenia? Každý balíček je stanovený na preverenie jedného vozidla. Avšak v balíčku preverenia Jazdenka Komplet vám ako jediní na trhu ponúkame v prípade neúspešnej prvej obhliadky vozidla aj druhú kontrolu bez akéhokoľvek doplatku.
Rád by som si kúpil jazdené auto, no nemám dostatok financií. Pomôžete mi?  Okrem odporučenia vhodného vozidla vám pomôžeme aj s jeho výhodným financovaním nastaveným presne podľa vašich možností.
Dostanem po vašej kontrole auta nejaké potvrdenie o stave? Samozrejme. Po kontrole vypracujeme detailne vypísanú záverečnú správu o stave vozidla ktorú obdržíte v elektronickej podobe.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia