Ako to funguje?

Kategórie
 
 
 
header.jpg
 
 
 
 

AKO KÚPIŤ JAZDENKU BEZPEČNE?

Ochránime vás pred praktikami podvodníkov a špekulantov. Odkryjeme reálny stav ukrytý pod nablýskanou kapotou a ušetríme vám čas, energiu a prostriedky.

1. Kontaktujte nás

Telefonicky, e-mailom alebo cez kontaktný formulár na stránke a urobte tak prvý krok ku kúpe kvalitnej jazdenky.

2. Vypočujeme si vaše požiadavky na jazdenku

Či máte záujem o preverenie vami vybraného vozidla alebo výber na mieru prostredníctvom auto-makléra, vždy začneme od vašich preferencií, požiadaviek na využitie a rozpočtu.

3. Odporučíme vám optimálne jazdené vozidlo

Auto spĺňajúce vaše nároky a potreby vám nájdeme spoľahlivo a so zárukou bezpečnosti. Nakoľko na základe skúseností vieme, ktoré modely a motorizácie sa nevydarili na 100%. Už v počiatočnom štádiu eliminujeme chybný výber vozidla.

4. Vyberiete si požadovaný balíček služieb

Ak všetko vyzerá tak, že sme dobre nasmerovaný k tomu správnemu vozidlu, môžeme ísť na to. Pripravíme objednávku, vystavíme zmluvu o poskytovaní služieb spolu s faktúrou a po jej úhrade začíname v spolupráci.

5. Preveríme váš alebo navrhneme náš výber vozidla

Pokiaľ máte vybraté vozidlo, ktoré vyzerá, že vám dobre poslúži aj do budúcna, tak spúšťame celý proces preverenia. Pokiaľ necháte aj samotný výber na našich skúsenostiach začíname pri výbere toho najlepšieho, čo vám trh s jazdenými autami dokáže ponúknuť. Preverujeme vo viacerých krokoch a po všetkých nevyhnutných stránkach, aby sme vám ponúkli skutočne len to najspoľahlivejšie možné vozidlo spĺňajúce požadované parametre. Z tohto dôvodu hľadanie vozidiel nechceme ukončiť v čo najkratšom čase, ale dávame si záležať, aby náš klient dostal čo najlepšiu ponuku.
Zisťujeme právne vady ako exekúciu, záložne právo alebo či sa vozidlo nenachádza v databáze odcudzených. Preveríme aj VIN číslo, servisnú históriu- podľa dostupnosti, poistné udalosti a skutočný rok výroby. To všetko ešte pred obhliadkou vozidla. (všetko na základe rozsahu zvoleného balíčku preverenia)

6. Obhliadneme jazdené vozidlo

Po pozitívnych výsledkoch prvotných preverení nasleduje fyzická obhliadka vozidla, ktorú absolvujeme spoločne. Dôkladne preveríme karosériu s profesionálnym meračom laku, ktorý odhalí, či auto nebolo búrané a pod pekným nástrekom neskrýva nepríjemné prekvapenie spojené s ďalšími výdavkami. Skontrolujeme podvozok a brzdovú sústavu, ktoré sú pre bezpečnosť najdôležitejšie. Urobíme dôkladnú prehliadku vnútorných systémov vozidla za pomoci autodiagnostiky, ktorá pomôže nájsť aj skryté poruchy. Vozidlo podrobíme kontrole na zdviháku.

7. Skúšobná jazda vozidla z druhej ruky

Preverí jazdné vlastnosti, chod motora a prevodovky. Skúšobná jazda nie je len o plynulej a pohodlnej ceste. Všetky prípadné poruchy a opotrebenia si dôkladne zaznamenávame, aby sme vám po nej mohli vysvetliť ich závažnosť, nutnosť opráv a náklady s tým spojené.

8. Zjednáme cenu ojazdeného vozidla

Ak sa rozhodnete, že vám preverené a vyskúšané vozidlo vyhovuje, na základe našich poznatkov a zistených nedostatkov zjednáme cenu s predajcom vozidla. Cenu sa snažíme zjednať tak, aby nebola nadhodnotená a bola pre vás výhodná. Sme motivovaní efektívnym zjednávaním, nakoľko 50% z vyjednanej zľavy patrí k našej odmene. (Napríklad zjednáme zľavu 550 EUR oproti pôvodnej požadovanej cene. Z tejto zľavy nám prináleží 275 EUR, zvyšných 275 EUR je vaša úspora. V prípade balíčka Komplet za 275 EUR vás naše služby nestoja nič, naopak, získate nielen na cene, ale aj na odborných odporúčaniach.)

9. Postaráme sa o formality súvisiace s kúpou ojazdeného auta

Vyhotovíme kúpno-predajnú zmluvu, splnomocnenie či iné papierové formality, pripravíme ponuku poistenia na PZP a poradíme aj s prepisom vozidla. Vy si len užívate pohodlie a bezpečné kilometre na vašom novom tátošovi.

Vyberte si z našich praktických balíčkov služieb nakombinovaných podľa vašich najžiadanejších požiadaviek.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia