Služby automakléra pre vás

Výhody kúpy auta s automaklérom

Našou snahou je ochrániť vás pred podvodníkmi a špekulantmi, ktorí sa snažia nadniesť cenu auta, utajiť stočené kilometre, prípadne technické či kozmetické vady a predať vám navonok peknú jazdenku, ktorá pod nablýskanou kapotou skrýva neželané starosti spojené s nemalými výdavkami. Ak neviete, na čo si dať pozor, využite služby auto-makléra, ktorý presne vie, na čo sa zamerať.

Využitím služieb auto-makléra získate:


Odborné poradenstvo – pomôžeme vám pri výbere, obhliadke, vysvetlíme možnosti pri vami preferovanom použití automobilu.

Istotu a bezpečnosť – overíme pozadie, pôvod a skutočný stav vozidla, ktorý odhalíte skôr ako zaň zaplatíte. Vyhnite sa sklamaniu, keď sa to dá.

Preverenie nezrovnalostí – vieme, na čo sa zamerať. Zistíme stočené kilometre, havarované karosérie, úpravy servisnej knižky či iné zákulisné ťahy.

Úsporu času – netrápte sa hľadaním vhodného auta v záplave neznámych jazdeniek. Nájdeme ho za vás.

Šetrenie energie – nevenujte úsilie nezrozumiteľným detailom, ani behaním po úradoch. Budeme vám nápomocní pri administratívnych úkonoch.

Usporenie prostriedkov – neplaťte viac ako je vhodné, zjednáme cenu vo váš prospech.


Sústreďte sa na svoje pohodlie, starosti nechajte na nás.


Kontaktujte nás pre bližšie info

Skvelá myšlienka a profesionálny prístup ktorý do bodky splnil moje očakávania. Viac na našom facebooku...


Ako kúpiť jazdenku bezpečne?

Ako prebieha kúpa ojazdeného auta?

Je to veľmi jednoduché.

 1. Kontaktujte násTelefonicky, e-mailom alebo cez kontaktný formulár na stránke. Už v tomto kroku eliminujete možnosť nechať sa nachytať praktikami nečestných obchodníkov s jazdenými vozidlami.

 2. Vypočujeme si vaše požiadavky na jazdenkuČi máte záujem o preverenie vami vybraného vozidla alebo výber na mieru prostredníctvom auto-makléra, vždy začneme od vašich preferencií, požiadaviek na využitie a rozpočtu.

 3. Odporučíme vám optimálne jazdené vozidloAuto spĺňajúce vaše nároky a potreby vám nájdeme spoľahlivo a so zárukou bezpečnosti. Nakoľko na základe skúseností vieme, ktoré modely a motorizácie sa nevydarili na 100%, už v počiatočnom štádiu eliminujeme chybný výber vozidla.

 4. Vyberiete si požadovaný balíček služieb Ak ste s nami odporúčaným výberom spokojní, môžeme ísť na to. Pripravíme objednávku, vystavíme faktúru a po jej úhrade začíname v pátraní po vašom novom aute.

 5. Preveríme váš alebo navrhneme náš výber vozidlaPreverujeme vo viacerých krokoch a po všetkých nevyhnutných stránkach, aby sme vám ponúkli skutočne len to najspoľahlivejšie možné vozidlo spĺňajúce požadované parametre. Z tohto dôvodu uvedené zrealizujeme do 2 – 3 dní.
  Zisťujeme právne vady ako exekúciu, záložne právo alebo či sa vozidlo nenachádza v databáze odcudzených. Preveríme aj VIN číslo, servisné záznamy - podľa dostupnosti a skutočný rok výroby. To všetko ešte pred obhliadkou vozidla.

 6. Obhliadneme jazdené vozidloPo pozitívnych výsledkoch prvotných preverení nasledujú ďalšie prehliadky, ktoré absolvujeme spoločne. Dôkladne preveríme karosériu s profesionálnym meračom laku, ktorý odhalí, či auto nebolo búrané a pod pekným nástrekom neskrýva nepríjemné prekvapenie spojené s ďalšími výdavkami. Skontrolujeme podvozok a brzdovú sústavu, ktoré sú pre bezpečnosť najdôležitejšie. Urobíme dôkladnú prehliadku motora za pomoci profesionálnej meracej techniky spolu s diagnostikou, ktorá pomôže nájsť skryté poruchy.

 7. Skúšobná jazda vozidla z druhej rukyPreverí jazdné vlastnosti, chod motora a prevodovky. Skúšobná jazda nie je len o plynulej a pohodlnej ceste. Všetky prípadné poruchy a opotrebenia si dôkladne zaznamenávame, aby sme vám po nej mohli vysvetliť ich závažnosť, nutnosť opráv a náklady s tým spojené.

 8. Zjednáme cenu ojazdeného vozidlaAk sa rozhodnete, že vám preverené a vyskúšané vozidlo vyhovuje, na základe našich poznatkov a zistených nedostatkov zjednáme cenu s predajcom vozidla. Cenu sa snažíme zjednať tak, aby nebola nadhodnotená a bola pre vás výhodná. Sme motivovaní efektívnym zjednávaním, nakoľko 50% z vyjednanej zľavy patrí k našej odmene. (Napríklad zjednáme zľavu 500 EUR oproti pôvodnej požadovanej cene. Z tejto zľavy nám prináleží 250 EUR, zvyšných 250 EUR je vaša úspora. V prípade balíčka Komplet za 229 EUR vás naše služby nestoja nič, naopak, získate nielen na cene, ale aj na odborných odporúčaniach.)

 9. Postaráme sa o formality súvisiace s kúpou ojazdeného autaVyhotovíme kúpno-predajnú zmluvu, pripravíme ponuku poistenia na PZP a poradíme aj s prepisom vozidla. Vy si len užívate pohodlie a bezpečné kilometre na vašom novom tátošovi.

Vyberte si z našich praktických balíčkov služieb nakombinovaných podľa vašich najžiadanejších preferencií.Kontakt

V prípade otázok či záujmu o kúpu ojazdeného vozidla nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom.

Termín osobného stretnutia si prosím zajednajte vopred, aby sme sa vám mohli plne venovať.

Telefón a email:

Boris Veterník
0918 980 559
info@auto-makler.sk

Adresa Bratislava:

Jégého 2,
821 08, Bratislava
5. poschodie

IČO: 50263684
DIČ: 1086498391

Adresa Prievidza:

Nadjazdová 2768,
971 01, Prievidza
1. poschodie
automakler slovenske pobocky