Auto na splátky ?

S nami nie je problém !


Financovanie na mieru


Financovanie vozidla prispôsobíme presne vaším požiadavkám, vďaka čomu si sami určíte výšku mesačnej splátky tak, aby bola pre vás prijateľná prípadne upravíme dobu splácania. Všetko k vašej maximálnej spokojnosti.

Efektívne riešenie


Financie investované do servisu starého vozidla sa môžu rovnať nákladom na financovanie. Preto kúpu nového auta už viac nemusíte odkladať a môžete si naplno užívať výhody nového vozidla.

Kúpa s pocitom istoty


U nás vozidlo nielen prefinancujete, ale Vám pomôžeme aj s jeho vhodným výberom, detailnou kontrolou z každej strany a dotiahnutím administratívnych vecí, až do konca vrátane uzatvorenia výhodného poistenia (PZP) a tak vaša kúpa prebehne v bezpečí.


Vyskúšajte nezáväzný výpočet financovania !

Značka
Model
Motorizácia
Rok výroby
Cena s DPH

Akontáciu môžete zadať v percentách, alebo v eurách


Počet splátok
Max. splátka
Vaše meno
Váš vek
Telefón
Email

Poskytnuté údaje majú informatívny charakter, slúžia len pre poskytnutie lepšej služby pre vás a nebudú poskytnuté tretím stranám.

Prečo financovanie vozidla ?


Pre auto na splátky môžu byť rôzne dôvody. Tými najčastejšími je možnosť mať novšie vozidlo aj keď vám to vaša peňaženka práve nedovoľuje a ak aj áno zrejme nechcete ostať bez finančnej rezervi. S financovaním vášho vysnívaného vozidla vám radi pomôžeme a všetko prispôsobíme vaším požiadavkám a možnostiam.


Často krát otázka financovania prichádza v prípade keď vás už vaše staré auto vyciciava z financí pri častom servisovaní.


Sami si určíte počiatočnú akontáciu, počet a aj výšku splátok tak aby to vaša peňaženka nepociťovala.


Financovanie vozidiel nieje určené len pre osoby alebo firmy, ktoré zrovna nedisponujú dostatočnými financiami na kúpu vozidla. Túto možnosť čoraz viac využívajú aj tý, ktorý disponujú značnou hotovosťou no vďaka financovaniu si môžu dopriať niečo na čo by museli čakať dlhšiu dobu. S nami môžete zaplatiť až 70% z ceny vozidla z vlastných úspor dopredu a zvyšnú časť ceny splácať v čiastkach, ktoré ani nepocítite.

Vyplňte náš formulár a my vám vytvoríme financovanie presne podľa vašich prianí.