Cestovanie v čase? Žiaden problém, tento SUPERB to zvládol!

Zverejnené na Auto-makler.sk automaklér dňa 17.05.2017


Nie je už žiadnou novinkou, že sa dejú rôzne podvody s ojazdenými vozidlami. Príkladom je aj tento SUPERB so stočením až o neuveriteľných 600 000km.

Škoda Superb, rok výroby 2011 sa objavil na webe www.autoforum.cz, kde jeho pôvodný majiteľ potenciálnych kupujúcich informoval o reálne aktuálnom stave tachometra 795 000km, aj keď tam nesvietilo lichotivé čisielko. Po prepočte na vek vozidla denný nájazd tohto tátoša bol cca 400 km. Z inzerátu sme sa mohli dozvedieť, že auto je zachovalé aj vzhľadom na vysoký nájazd km, ktoré boli realizované na diaľniciach.

 

Škoda Superb našla svojho nového podnikavého majiteľa aj napriek nelichotivému nájazdu 795 000km a následne sa objavila ponuka predaja na webe www.autobazar.eu. Zaujímavosťou však je stav tachometra, ktorý zaradil spätný chod až na úroveň 187 000 km, čo v skutočnosti nebol ani dvojročný nájazd km tohto strieborného tátoša. Podnikavec inzeroval auto ako maximálne zachovalé, bez škrabancov a poškodení a vyzerajúce na 100 000km. Samozrejme pri takto nájazde kilometrov a zachovalom stave nezabudol navýšiť cenu na 7 300 €, pričom pôvodná cena od poctivého prvého majiteľa bolo adekvátnych 149 900 Kč (5600€) k stavu tachometra.

Cestou na Slovensko však tento krásavec výrazne omladol 

 

Pre potvrdenie, že sa skutočne jedná o jedno a to isté vozidlo sú nasledujúce fotografie.

Pravá predná puklica je poškodená na rovnakom mieste:

v CZ

na SK

 

Držiak na EČV je identický:

v CZ

na SK

Rovnaké opotrebenia interiéru: 

madlo dverí

v CZ

 

na SK

Šoférov koberček

v CZ

na SK

Manžeta radiacej páky

v CZ

na SK

V prípade, že kúpa auta nie je Vaša parketa, nespoliehajte sa na náhodu a využite služby odborníkov z oblastí pomoci pri kúpe ojazdených vozidiel, ktorý Vás ochránia pred vynaliezavosťou podvodníkov. Neváhajte nás kontaktovať na 0918 980 559 a vyhnite sa podobným praktikám obchodníkov. Kúpte svoju novú jazdenku bez rizika.

www.AUTO-MAKLER.sk

 

zdroj: www.autobazar.eu